مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده پیاز زرد شیراز آبدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی پیاز زرد شیرازتولید کنندگان پیاز زرد شیراز

پیاز زرد شیراز یک محصول فوق العاده با کیفیت می باشد و با قیمت بسیار مناسبی در بازار های مختلف کشور به فروش می رسد و بر این اساس تاجران و خریداران عمده بسیاری خواهان خرید این محصول با قیمت مناسب هستند. ارائه کننده پیاز زرد شیراز آبدار این محصول را به روش های مختلف و به صرفه به فروش می رساند و سعی کرده که با ارائه محصول با کیفیت مشتریان خود را حفظ کند. 

ارائه کننده پیاز زرد شیراز آبدار

بررسی کیفی پیاز زرد شیراز

بررسی کیفی پیاز زرد شیراز پیاز زرد شیراز یک محصول با کیفیت و مرغوب می باشد که علاوه بر عرضه در بازار های داخلی به کشور های خارجی با قیمت مناسب صادر می شود.

شهر شیراز به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب و زمین های با وسعت زیاد ظرفیت تولید پیاز زرد را به صورت انبوه دارد و سالانه حجم بالایی از این نوع پیاز را تولید می کند.

این نوع پیاز دارای پوست زرد و طلایی می باشد و لایه های داخلی آن به رنگ سفید مایل به زرد هستند که به دلیل طعم بسیار عالی که به غذا های مختلف می دهد بسیار پرطرفدار است.

پیاز زرد در آشپزی بسیار پرکاربرد می باشد زیرا دارای طعم تند تری نسبت به انواع دیگر پیاز می باشد و این محصول مخصوصا در تهیه کباب کوبیده بسیار مورد استفاده رستوران ها، هتل ها و غیره قرار می گیرد زیرا به آن طعم فوق العاده عالی می بخشد و البته کیفیت پیاز زرد نیز بسیار مهم است.

برداشت این محصول هر ساله در شهریور ماه آغاز می شود و ماه آبان برداشت آن ادامه دارد و به دلیل اینکه دوام بالایی دارد برای انبار کردن بسیار مناسب می باشد.

به دلیل ماندگاری بالا در بسیاری از ماه های سال در بازار پیاز این محصول قابل دسترسی می باشد.

تولید کنندگان پیاز زرد شیراز

تولید کنندگان پیاز زرد شیراز تولید کنندگان پیاز زرد شیراز این محصول را با کیفیت ممتاز و در بسته بندی های مناسب تولید و به بازار این محصول عرضه می نمایند.

کشت پیاز زرد شیراز در  فصل های مختلف سال انجام می گیرد و البته این نوع پیاز ماندگاری بالایی دارد بر این اساس در تمام طول سال قابل دسترسی می باشد و خریداران عمده می توانند در هر زمانی این محصول را خریداری نمایند.

بسته بندی پیاز لازم است به شیوه ای انجام گیرد که به راحتی هوا در آن جریان یابد زیرا در غیر این صورت پیاز ها فاسد می شوند.

پیاز زرد شیراز به دلیل کیفیت ممتاز و ماندگاری بالا بهترین گزینه برای صادرات و نگهداری در انبار می باشد و تولید کنندگان بسیاری این محصول را در سایز های مناسب با کیفیت ممتاز جداسازی و در بسته بندی های با وزن های مختلف تهیه و به بازار این محصول ارائه می دهند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *