مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید پیاز زرد فلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهم ترین مشخصه پیاز زرد فلاتتوزیع پیاز زرد فلات عمده

بازار خرید پیاز زرد فلات در فصل برداشت این محصول نسبت به دیگر فصول سال پررونق تر می شود زیرا در این فصل قیمت خرید این محصول مناسب تر اعلام می گردد. پیاز زرد فلات به عنوان بهترین محصول به بازار ارائه می ‌شود و از آن برای تهیه محصولات غذایی مختلف و همچنین برای عرضه به بازارهای صادراتی در حجم های بالایی استفاده می‌ گردد.

بازار خرید پیاز زرد فلات

مهم ترین مشخصه پیاز زرد فلات

مهم ترین مشخصه پیاز زرد فلات پیاز در گروه محصولات کشاورزی قرار می ‌گیرد که امروزه به عنوان پرمصرف ترین محصول در سراسر دنیا از آن استفاده می شود. پیاز طبع گرم و خشک دارد و بیشتر طعم تند و تیزی به خود می ‌گیرد و مصرف آن گرمی و خشکی بیشتری در بدن ایجاد می کند.

پیاز دارای انواع مختلفی است و گونه‌ های متفاوت آن در مناطق مختلف قابلیت رشد پیدا می‌ کنند. یکی از انواع پیاز مورد کشت در ایران پیاز زرد است که معمولاً در مناطق مختلف از ایران قابلیت کشت دارد.

فلات به عنوان قطب اصلی تولید پیاز زرد، این محصول را در حجم های تناژی به بازار ارائه می ‌دهد. در راستای بررسی مشخصات و ویژگی‌ های پیاز زرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درون این پیاز رنگ سفید مایل به زرد دارد.
  • لایه های کاغذی پیاز زرد به رنگ قهوه ‌ای متمایل به زرد است.
  • این پیاز بیشتر برای مصارف خوراکی به کار می ‌رود زیرا طعم شیرینی دارد.
  • پیاز زرد به دلیل داشتن گوگرد دارای طعم شیرین است و در تهیه غذا ها مورد استقبال قرار می گیرد.
  • پیاز زرد قابلیت تولید در فصل ‌های مختلف سال را دارد و به همین دلیل در بیشتر فصل ها قابل دسترس است.
  • پیاز زرد نسبت به پیاز های سفید و قرمز از قیمت فروش پایین ‌تری نیز برخوردار می باشد.
  • این نوع پیاز برای درست کردن پیاز داغ، انواع سوپ ها و خورش بهترین گزینه است و در اثر حرارت طعم شیرین و دلچسب آن آزاد می‌ شود.

توزیع پیاز زرد فلات عمده

توزیع پیاز زرد فلات عمده توزیع پیاز عمده فلات در فصل برداشت این محصول در حجم های تناژی صورت می ‌پذیرد و همین امر باعث می گردد که قیمت فروش این محصول در این فصل نسبت به دیگر فصل ‌های سال پایین تر باشد.

توزیع پیاز زرد فلات معمولاً در پاییز شروع می شود زیرا فصل برداشت این محصول از اوایل پاییز شروع می شود و تا اول زمستان ادامه دارد.

علاوه بر این موضوع امکان تولید پیاز زرد در گلخانه ها نیز وجود دارد و بر مبنای این امر می ‌توان گفت که این محصول در کل سال قابل دسترسی است. ولی برخی از مصرف‌کنندگان معتقد هستند که کیفیت پیاز تولید شده در اراضی کشاورزی بسیار بهتر است و تمایل بسیار بیشتری به تهیه این محصول دارند. در راستای این موضوع باید این افراد در فصل برداشت این محصول نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *