مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین تولیدی پیاز سفید صدفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص درمانی انواع پیاز ایرانیتوزیع کننده پیاز سفید صدفی

پیاز سفید  صدفی پیازی خشک است .پیاز صدفی همان طور که از اسمش پیداست پوست و گوشت سفیدی دارد .این پیاز در اکثر استان ها کشت میشود  و خواستگاه آن در ایران و افغانستان است. پیاز سفید را به دلیل قند بالا در انبار به مدت کمی ،حد اکثر دو روز نگهداری می کنند. البته اگر آن را در یخچال قرار دهیم میتوان آن را به مدت دو ماه نگه داری کرد .

بزرگترین تولیدی پیاز سفید صدفی

خواص درمانی انواع پیاز ایرانی

خواص درمانی انواع پیاز ایرانی

پیاز سفید فواید خواص زیادی دارد و در درمان بسیاری از بیماری ها مؤثر است . البته مصرف بیش از اندازه آن عوارضی را در پی خواهد داشت . 

پیاز سفید به دلیل داشتن قند ،ویتامین های بسیار مخصوصا ویتامین ث ، مواد معدنی مانند: فسفر ،پتاسیم ،کلسیم و… دارای اهمیت زیادی خواص پیاز صدفی

پیاز سفید فواید خواص زیادی دارد و در درمان بسیاری از بیماری ها مؤثر است . البته مصرف بیش از اندازه آن عوارضی را در پی خواهد داشت . 

پیاز سفید به دلیل داشتن قند ،ویتامین های بسیار مخصوصا ویتامین ث ، مواد معدنی مانند: فسفر ،پتاسیم ،کلسیم و… دارای اهمیت زیادی است .

برخی از افراد این سوال را می پرسند که پیاز سفید بهتر است یا قرمز ؟ باید گفت که هر گونه از پیاز خواص و فوایدی دارند .

پیاز قرمز دارای آنتی اکسیدان های کوئرستین و آنتو سیانین است که تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن سلول های سرطان دارد . آنتو سیانین باعث ایجاد رنگ در میوه ها و سبزیجات است . از آنجایی که پیاز قرمز پر‌ رنگ ترین پیاز است میتوان گفت که بیشترین قدرت را در درمان سرطان دارد .البته پیاز سفید و تمام گونهای پیاز به دلیل وجود آنتی اکسیدان و آنتو سیانین قادر به مبارزه با سرطان هستند .

_پیاز به دلیل خواص آنتی اکسیدانی که دارد میتواند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را به طور چشم گیری کاهش دهد .محققان میگویند خوردن دو روز آب پیاز در هفته میتواند از سرطان جلوگیری کند.

 _پیاز دارای مقدار زیادی اسید فولیک است .ویتامین B9 یا همان اسید فولیک یکی از ترکیب های مورد نیاز مغز است و همچنین سلامت روان و احساس را در افراد تضمین میکند .حدودا نصف پیمانه آب پیاز می تواند 9% از نیاز روزانه بدن را به اسید فولیک را تأمین کند بنابر این خوردن پیاز می تواند نیاز بدن به اسید فولیک را کاهش دهد . این را در نظر داشته باشید که کمبود اسید فولیک موجب کم خونی میشود که با خوردن پیاز میتوان از آن جلو گیری کرد .

توزیع کننده پیاز سفید صدفی

توزیع کننده پیاز سفید صدفی تولید و توزیع پیاز صدفی به این شکل است که در ایران در شهر های  مختلفی کشت و تولید میشود و برای صادرات بسیار مناسب هستند .همان طور که گفتم پیاز در شهر های مختلفی کشت میشود و قطب تولیدی خاصی را نمی توان نام برد . پیاز را معمولا در استان های مختلف به صورت عمده کشت میکنند . برخی از این استان ها عبارت است از :استان خراسان… استان اصفهان… استان سیستان… استان کرمانشاه و… 

خرید و فروش پیاز به صورت  مستقیم و در محل برداشت و در کمترین زمان ممکن انجام میشود .

قیمت پیاز صدفی در صورت خرید  به مراتع کمتر نیز میشود و در سایر استان ها قیمت ها یه متفاوتی نیز دارد .

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *