مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ پیاز زرد اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی پیاز زرد اصفهان تلخسفارش خرید پیاز زرد اصفهان عمده

تولیدی بزرگ پیاز زرد اصفهان به علت لایه لایه بودن طبیعی  بیش از هر پیاز دیگری رونق داشته این نوع پیاز بعد از پخته شدن برای پر کردن مواد مختلف به درون آن مناسب است. پیاز زرد یک غذای اصلی و مهم در آشپزی هندی است و برای غلیظ کردن کاری و شیره گوشت استفاده می‌شود. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر درباره تولیدی بزرگ پیاز زرد اصفهان هستید می توانید به سایت اینترنتی ما مراجعه فرمایید.

تولیدی بزرگ پیاز زرد اصفهان

بررسی کیفی پیاز زرد اصفهان تلخ

بررسی کیفی پیاز زرد اصفهان تلخ حال می خواهیم به  بررسی کیفی پیاز زرد اصفهان بپردازیم که  بیشتر ارقام این نوع پیاز حدود ۸۹٪ آب، ۴٪ قند، ۱٪ پروتئین، ۲٪ فیبر و ۰٫۱٪ چربی دارند. پیاز مواد غذایی ضروری، و چربی کمی دارد و در هر ۱۰۰ گرم حدود ۱۶۶ کیلو ژول (۴۰ کیلو کالری) انرژی تولید می‌کند بهتر است این را هم گفت که  پیاز بدون افزایش محسوس میزان کالری غذاها را خوش طعم می‌کنند.

از آنجایی که پیاز زرد دارای ترکیبات فیتوکمیکالی  می باشد بسیار ویژگی منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است.  از این رو  موسیر بالاترین میزان موجود به طور تقریبی شش برابر میزان موجود در پیاز ویدالیا را به خود اختصاص داده است از طرفی پیاز زرد بالاترین فلوفنوئید را دارد که ۱۱ برابر موجودی پیاز های سفید می باشد این خود از ویژگی این محصول به شمار می آید.
بعضی از افراد  ممکن است نسبت به  پیاز حساسیت داشته باشند که این  حساسیت شامل: ورم پوست، خارش شدید، می باشد.  از طرفی هم ممکن است برخی از افراد  هم حساسیتی به مصرف پیاز نداشته باشند، شاید به این دلیل که پروتئینی که باعث حساسیت می‌شود، در هنگام پخته شدن ماهیت طبیعی خود را از دست داده باشد.

در حالی که انسان‌ها به‌طور عادی پیاز را مصرف می‌کنند، خوردن آن می‌تواند برای سگ‌ها، گربه‌ها،  بسیار کشنده باشد چون که بیشتر حیوانات نمی‌توانند سولفوکسید موجود در پیاز خام و پخته‌ را هضم کنند حیوانات خانگی بعضی مواقع با غذاهای کنسرو شده مخصوص کودکان تغذیه می‌شوند. میزان استاندارد سم  پیاز برای گربه‌ها ۵ گرم در هر کیلو از وزن بدن و ۱۵ تا ۳۰ گرم در هر کیلو برای سگ‌ها است.

سفارش خرید پیاز زرد اصفهان عمده

سفارش خرید پیاز زرد اصفهان عمده سفارش خرید پیاز زرد اصفهان به صورت عمده کار بسیار سختی نیست شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید پیتز زرد اصفهان به سایت اینترنتی ما مراجعه کنید و سفارش پیاز زرد را به صورت عمده در خواست کنید از این رو مجموعه ما سفارش پیاز زرد اصفهان شما را با قیمت عمده که بسیار مقرون به صرفه می باشد را درب منزل به شما تحویل می دهند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *