مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عمده پیاز سفید صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش انبار کردن پیاز سفیدقیمت هر کیلو پیاز سفید صادراتی

امروزه تولید عمده پیاز سفید صادراتی در بسیاری از شهر ها در حال کشت است و پیاز ها در سه نوع به رنگ سفید، زرد، قرمز تولید می شوند که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص زیادی بوده از جنبه صادراتی بالایی برخوردار می باشند.

همچنین تولید پیاز صادراتی با بهترین نوع کیفیت همراه بوده که جهت تامین نیاز بازارهای جهانی در حجم های بالا تولید و صادر می شوند که صادرات نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می کنند.

تولید عمده پیاز سفید صادراتی

روش انبار کردن پیاز سفید

روش انبار کردن پیاز سفید

روش نگهداری و انبار کردن پیاز سفید بسته به مقاومت نوع پیاز در سرما، می تواند در دماهای مختلف به این گونه است که: دمای انبار نباید گرم و رطوبتی باشد و برای نگهداری بسیار مهم است   معمولا رطوبت باید بین 65 الی 5 درصد باشدکه این شرایط برای پیاز استاندارد است.

هوای انبار باید در تمام دوره نگهداری تازه باشد و باید هوای سرد خانه به گونه ای باشد که پیاز جوانه نزند. طی دو ماه اول ساقه و ریشه رشد نمی کند در نتیجه اگر رطوبت زیاد باشد باعث رشد ساقه و ریشه می شود بدترین دما برای پیاز  دمای 10 الی 20 درجه سانتی گراد است و اما بهترین دما  برای پیاز بین  2 الی 4 درجه سانتی گراد می باشد که می توان تا 5 ماه نگه داشت و اما اگر بیشتر از این مدت نگهداری شود باعث جوانه زدن پیازها می شود. 

همچنین برداشت پیاز باید به گونه ای باشد که از زخمی شدن پیاز تا حد امکان جلوگیری شود. محیط سرد خانه باید تاریک باشد. باید از خشک بودن و سالم بودن پیاز اطمینان داشته باشیم، پیاز ها باید کاملا رسیده باشد. پیاز هایی که در فصل پاییز  جمع می شوند مناسب برای صادرات و انبار کردن است و البته باید پوست پیاز ها کاملا خشک باشد و دور از نور آفتاب قرار بگیرد.

قیمت هر کیلو پیاز سفید صادراتی

قیمت هر کیلو پیاز سفید صادراتی

قیمت پیاز سفید صادراتی را می توان بر اساس نوع پیاز، نوع کیفیت آن، نحوه و روش تولید پیاز، ارگانیک بودن محصول، نحوه توزیع، نحوه بسته بندی پیاز، بهداشتی بودن و استاندارد بودن آن و دیگر موارد تعیین نمود که این قیمت ها اکثرا از طریق شرکت های تولید کننده و نیز نمایندگی ها و مراکز فروش عمده امکان پذیر می باشد.

معمولا تولید پیاز ارزان در کشور با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم و بی واسطه انجام می گیرد که به صورت فله ای و نیز در بسته بندی های کاملا استاندارد و کاملا بهداشتی قرار داده شده اند که از خرید و فروش ارزانی برخوردار می باشند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *