مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان پیاز سفید باکیفیت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با خصوصیات پیاز سفید باکیفیتپخش کلی پیاز سفید باکیفیت عمده

پیاز جزو صیفی جاتی است که به صورت خام در کنار غذای ما ایرانیان و به صورت پخته در اکثر غذاها در سراسر دنیا استفاده می‌ شود و در سه رنگ سفید و قرمز و زرد تولید می‌ شود که پیاز سفید تندی کمتری دارد. ایران یکی از تولیدکنندگان پیاز سفید عمده است و اغلب در اکثر نقاط کشور کاشت و برداشت می شود.

تولید کنندگان پیاز سفید باکیفیت عمده

آشنایی با خصوصیات پیاز سفید باکیفیت

آشنایی با خصوصیات پیاز سفید باکیفیت پیاز یکی از سبزیجات پر استفاده از که اکثر غذاها از آن استفاده می شود و مانند هر ماده غذایی دیگری دارای کیفیت خوب و بد می باشد که همواره افراد به دنبال تهیه پیاز باکیفیت هستند. پیاز سفید با کیفیت دارای بوی بد نیست و رنگ سفید و روشنی دارد زیرا بوی بد به رنگ تیره آن نشانگر خراب بودن پیاز است زیرا پیاز با کیفیت طعم و بوی بسیار خوبی دارد.

پیاز خوب و با کیفیت به هیچ وجه جوانه نمی‌ زند که جوانه زدن آن بعد از برداشت از رطوبت و ماندن زیاد آن در بیرون از خاک است و تندی آن به اندازه است. گاهی کشاورزان برای فروش زودهنگام این محصول را زودتر برداشت می‌ کنند که در این صورت تندی بسیار زیاد و زننده‌ای هنگام استفاده از آن دارد. پیاز با کیفیت هنگام بریدن و خرد کردن لیز نمی خورد که در این مورد هم به برداشت زود هنگام آن مربوط است.

پیاز با کیفیت لایه‌های نسبتا نازک و نرمی دارد و ضخیم نیست و به راحتی خرد می‌ شود و همچنین پوک نیست. در پرورش و کاشت پیاز مرغوب از مواد شیمیایی برای رشد آن استفاده نشده است. برای اینکه این محصول بعد از خرید کیفیت خود را از دست ندهد و مدت طولانی بماند باید در جای خشک و خنک نگهداری شود.

پخش کلی پیاز سفید باکیفیت عمده

پخش کلی پیاز سفید باکیفیت عمده پیاز جزو صیفی جاتی است که بسیار مورد استفاده قرار می‌ گیرد و بازار خرید و فروش خوبی دارد که برداشت آن در اوایل پاییز انجام می شود و پخش آن نیز در این فصل بیشتر است. پخش این محصول به صورت عمده صورت می‌ گیرد و بیشتر در کیسه‌ های توری به فروش می‌ رسد و عمده فروشان آن را برای صادرات و یا برای فروش خرده عرضه می کند. بستر تولید پیاز در اکثر نقاط کشور وجود دارد.

پخش و عرضه پیاز خرده به صورت کیلویی صورت می گیرد. در سبزی فروشی ها پیازها را نسبت به درشت و ریز بودن آن به دو دسته جدا می‌ کنند و به فروش می‌رسانند که قیمت ریز آن پایین تر است. پخش عمده این محصول تنها محدود به زمان برداشت آن نیست و بعد از سه ماه از برداشت آن نیز صورت می‌ گیرد زیرا این محصول تا سه ماه قابلیت ماندگاری دارد بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *