مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان پیاز زرد جیرفت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع پیاز ایرانیفروش ویژه پیاز زرد جیرفت

پیاز زرد جیرفت یک پیاز همه منظوره است و طعم و عطر بسیار خوبی در پختن گوشت ، سوپ ها ، خورش ها ایجاد می کند. پیاز زرد در قسمت بیرونی دارای پوشش زرد قهوه ای و قسمت درونی آن رنگ سفید است. پیازهای سفید گوگرد بیشتری دارند و هنگام خوردن این پیازها اشکهای زیادی ریخته خواهید شد. بنابراین ، مصرف خام پیاز زرد با گوگرد زیاد و طعم تند مطبوع نیست.

خرید ارزان پیاز زرد جیرفت

آشنایی با انواع پیاز ایرانی

آشنایی با انواع پیاز ایرانی 1. پیاز زرد

پیاز زرد به دلیل داشتن پوست طلایی زیبا ، طعم تیز شناخته شده و برای پخت و پز مناسب است. وقتی می خواهید عطر پیاز را روی بوی دیگر مواد غذایی تولید کنید از پیاز زرد استفاده کنید.

2. پیاز شیرین
پیاز شیرین از پیاز زرد بزرگتر و پهن تر است و دارای بافت نرم است. همانطور که از نام این محصول پیداست ، طعم این نوع پیاز کمی شیرین است و برای تهیه پیاز کارامل شده ، حلقه های پیاز و غذاهایی که طعم پیاز را حس می کنید کاملاً مناسب است.

3. پیاز سفید
پیاز سفید کاغذ سفید دارد و نسبت به پیاز زرد نرمتر است و همین باعث می شود آن را برای سالاد ، سس و سالاد مناسب کنید.

4. پیاز قرمز

هم پوست و هم بافت داخلی پیاز به رنگ قرمز بنفش است و عطر و طعم ملایم دارد که می توان آن را خام خورد. رنگ زیبا و طعم ملایم پیاز قرمز آن را برای تزیین غذا و استفاده از آن در انواع ساندویچ ، سالاد و سس سالسا مناسب می کند.

5. شلوت
بسیاری از شما ممکن است شکاف را با پیاز قرمز اشتباه بگیرید. شلوت یک پیاز کوچک با پوست قهوه ای و بافت بنفش است و کره آن از دو یا چند قسمت جداگانه تشکیل شده است. شلات دارای طعمی تند ، قوی ، سیر و لایه های نازک است که به خرد کردن آن بسیار ریز کمک می کند. شلوت برای استفاده در سالادها و سسها ، کباب کردن  بسیار مناسب است.

6. پیازچه
پیازها از برگهای بلند و باریک با ریشه های سفید و پیاز مانند تشکیل شده اند. نخود فرنگی از جایگاه بسیار مهمی در غذاهای چینی و مکزیکی برخوردار است.در ایران برگهای پیاز سبز به عنوان یک سبزی خورده می شود و قسمت سفید آن به مواد غذایی اضافه می شود.

7. تره فرنگی

تره فرنگی ها بسیار شبیه پیاز هستند ، اما به دلیل عدم آگاهی ، کمی دوست ندارند. طعم خاصی از تره فرنگی برای استفاده در سوپ ها و سس ها مناسب است

فروش ویژه پیاز زرد جیرفت

فروش ویژه پیاز زرد جیرفت فروش صادرات پیاز کرمان جیرفت از اکتبر تا ژانویه به طور فعال آغاز می شود. پیاز سفید جیرفت یکی از بهترین پیازهای زمستانی است. علاوه بر پیاز سفید ، شهر جیرفت پیاز زرد را نیز کشت می کند. خرید پیاز فله جیرفت را میتوان از طریق سایت های اینترنتی انجام داد.. برای خرید ابتدا از قیمت پیاز جیرفت مطلع شوید و سپس اقدام به خرید بفرمایید.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *