مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین پیاز سفید تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد پیاز سفید تبریز در پخت و پزصادرات عمده پیاز سفید تبریز

علاوه بر پیاز قرمز و زرد یکی دیگر از انواع واریته های پیاز که در کشور ما کشت می‌شود پیاز سفید است. این پیاز بافتی ترد داشته و طعم آن تیز می باشد. این محصول دارای پوست و گوشتی کاملاً سفید می باشد. خرید بهترین پیاز تبریز با قیمت مناسب می تواند تامین کننده نیاز خریداران این محصول باشد. میزان آگاهی شما در مورد کاربرد این نوع از پیاز در پخت و پز چقدر است و آیا می دانید از کجا می توان این نوع از پیاز سفید تبریز را سفارش داد؟

خرید بهترین پیاز سفید تبریز

کاربرد پیاز سفید تبریز در پخت و پز

کاربرد پیاز سفید تبریز در پخت و پز

پیازها از هر رنگ و طعمی که باشند یکی از بهترین انواع چاشنی ها به شمار می روند و با توجه به شرایط آب و هوایی ایران به مقدار زیادی در کشور تولید شده تا جایی که یکی از محصولات عمده صادراتی به شمار می آید.

یکی از عمده ترین کاربردهای پیاز سفید تبریز در پخت و پز می باشد این پیاز به دلیل داشتن طعم خنک و ملایم می تواند نقش بسیار زیادی در خوش ‌طعم کردن انواع غذا داشته باشد.

کاربرد پیاز سفید تقریبا همانند پیاز قرمز می باشد این پیاز می ‌تواند به صورت خام در انواع سالاد و دسر مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از بهترین کاربرد های این پیاز در تهیه انواع غذاهای مکزیکی است. از پیاز سفید برای تهیه سوپ، تاس کباب و کاسرول استفاده می شود.

در کارخانجات تولید مواد غذایی به دلیل این که این پیاز فاقد هر نوع رنگدانه می باشد و در رنگ غذا تاثیری نمی گذارد بیشترین استفاده را از آن می نمایند و در تهیه انواع غذاهای کنسروی داخل قوطی مورد استفاده قرار می گیرد.

پیاز سفید هنگامی که در غذاهایی مانند گواکاموله، سالسا و یا چتنی خرد شده باشد باعث خوش طعم شدن این غذاها می شود.

صادرات عمده پیاز سفید تبریز

صادرات عمده پیاز سفید تبریز

استان آذربایجان شرقی یکی از قطب های تولید پیاز سفید در کشور می باشد و سالانه مقادیر بالایی از این محصول در دشت های وسیع این استان تولید می شود. نزدیک بودن این استان به مرزهای کشورهایی همچون آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و عراق باعث شده است سالانه مقادیر بسیار بالایی از پیاز سفید به این کشورها صادر شود.

صادرات پیاز سفید تبریز یکی از منابع ارزی کشور به شمار رفته و از طرفی می تواند ارزش افزوده زیادی برای کشاورزان و فعالین در زمینه صادرات این محصول داشته باشد.

صادرات عمده این محصول از مرزهای زمینی و با استفاده از کامیون های مخصوص حمل پیاز بوده و این محصول در بسته های توری مناسب نگه داری پیاز قرار گرفته است که باعث ماندگاری بیشتر آن می شود.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *