مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده پیاز سفید فلات خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد انواع پیاز ایرانی چه می دانید؟فروشنده پیاز سفید فلات خراسان

پیاز سفید فلات خراسان طرفدار زیادی دارد. از محصولاتی که به طور عمده در خراسان کشات و  برداشت می شود پیاز سفید فلات است.  فروش پیاز زرد فلات برای صادرات در  این سایت به صورت مستقیم انجام می شود.

خرید عمده پیاز سفید فلات خراسان

در مورد انواع پیاز ایرانی چه می دانید؟

در مورد انواع پیاز ایرانی چه می دانید؟

پیاز یکی از مواد بسیار پرکاربرد در پخت و پز است و این یک مسئله بسیار آشکار است. انواع مختلف پیاز وجود دارد که به شرح زیر است:

 1. پیاز زرد

معروف ترین عضو خانواده پیاز دارای پوست قهوه ای طلایی و لایه های داخلی آن به رنگ سفید یا زرد مایل به قرمز است و بوی تند دارد و بهترین گزینه برای پخت و پز است.

2. ویدالیا یا پیاز شیرین

این پیاز در اصل آمریکایی است و برای اولین بار در منطقه جنوب شرقی جورجیا کشت می شود. این نوع شیرین ، ترد و آبدار است و طعم کمی تند دارد.

3. پیاز قرمز

این رنگ زیبا با روکش مخملی بنفش قرمز است که دارای هسته سفید است. به دلیل داشتن طعم ملایم و شیرین ، بهترین گزینه برای مصرف خام است.

پیاز یا دانه پیاز فلات یکی از بهترین ارقام است که مدلهای مختلفی دارد. پیاز فلات از نظر شکل ظاهری و رنگ طلایی، سایز مناسبی برای صادرات دارد. فروش پیاز فلات به دلایل مختلف برای صادرات مناسب است و طرفداران بسیاری از سایر کشورها دارد که نمونه هایی از آن ذکر شده است:

  • رنگ مناسب این پیاز
  • سایز مناسب ان
  • نگهداری آن تا به مدت چند ماه

بعد از برداشت محصول ، بسته به رطوبت و دمای محل ، معمولاً پیازها به مدت چند روز یا چند هفته در مزرعه نگه می دارند ، به طوری که تمام رطوبت تبخیر و خشک می شود و پوست به راحتی از بقیه پیاز جدا می شود. خشک کردن پیازها قبل از انتقال آنها به انبار برای نگهداری در زمستان ضروری است زیرا درجه خشکی برای نگهداری در انبار بسیار مؤثر است ، یعنی پیازهای خیس خیلی زودتر از پیازهای خشک شده می پوسند و یا مورد حمله انواع بیماریهای انبار قرار می گیرند. پیاز قرمز برای نگهداری نیز مناسب است، اما پیاز سفید بسیار حساس تر از این دو نوع است و نمی توان آن را در فضای بیرون نگهداری کرد.

فروشنده پیاز سفید فلات خراسان

فروشنده پیاز سفید فلات خراسان

فروش پیاز زرد فلات برای استان های مختلف کشورمان و کشور های همسایه و کشور های اروپایی صادر می شود، کشورهایی مانند:

  • روسیه
  • افغانستان
  • ترکیه
  • عراق

و دیگر کشور ها سالانه این پیاز را از کشور ما تهیه می کنند و مورد استفاده قرار می دهند. خرید پیاز مرغوب بستگی به عرضه و تقاضای کشاورزان دارد ماه برداشت پیاز اواخر خرداد ماه می باشد که قیمت آن هم بستگی به کیفیت دارد. بطور مثال اگر شما قصد دارید پیاز زعفران را خریداری نمایید اگر پیاز دارای خاک باشد قیمت آن کمتر است ولی اگر بدون خاک و تمیز باشد از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد.اکثرا بسیاری از افراد هستند که پیاز زعفران را به صورت تناژ خریداری می کنند که بیشتر هم به مشکل حمل و نقل برخورد کرده اند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *