مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فله ای پیاز زرد کاشان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین فواید پیاز زرد شیرینتولید عمده پیاز زرد در کاشان

پیاز یکی از محصولات کشاورزی پر مصرف نه تنها در ایران بلکه در دنیا است. کشور ما دارای آب و هوای متنوع است و انواع پیاز از جمله پیاز زرد کاشان در آن کشت می شود که دارای عطر و طعم منحصر به فردی است. تولید این پیاز در کشور به گونه ای است که هم نیاز بازار داخلی را تأمین می کند و هم صادر کنندگان با خرید فله ای پیاز زرد کاشان آن را به خارج از کشور نیز صادر می کنند.

خرید فله ای پیاز زرد کاشان

مهمترین فواید پیاز زرد شیرین

مهمترین فواید پیاز زرد شیرین مهمترین فواید پیاز زرد شیرین را می توانیم به شکل زیر بیان کنیم:

  • این نوع پیاز طعم خاص خود را دارد که هیچ کدام از انواع دیگر پیاز را در این مورد نمی توان جایگزین آن کرد. 
  • پیاز زرد به دلیل دارا بودن کلسیم و سدیم و آنتی اکسیدان‌های ضروری بدن یک ماده غذایی مفید برای بدن حساب می شود. به همین دلیل است که مصرف روزانه آن توسط پزشکان توصیه می شود.
  • در درمان یک سری از بیماریهای خاص مثل فشار خون بالا، بیماریهای عفونی و ویروسی مصرف پیاز زرد به عنوان یک مکمل درمان نیز توصیه شده است و اثرات مثبت آن کاملا به اثبات رسیده است.

یکی دیگر از ویژگیهای پیاز زرد این است که موارد استفاده آن چه از نظر خوراکی و چه از نظر صنعتی گسترده است. پیاز زرد در طبخ بسیاری از سوپها و خورشتها به شکل تازه یا خشک به کار می رود، همچنین به عنوان ماده اصلی سس و چاشنی در صنایع غذایی استفاده می شود.

تولید عمده پیاز زرد در کاشان

تولید عمده پیاز زرد در کاشان تولید عمده پیاز زرد در کاشان هر ساله در فصل کاشت پیاز شروع می شود. اینکه کاشت پیاز توسط کشاورزان کاشان در چه فصلی انجام شود بسته به نوع پیاز دارد.

یک نوع پیاز زرد در کاشان در فصل بهار کشت می شود، زیرا برای رشد کامل احتیاج به روزهای طولانی تر دارد و در فصل بهار روزها نسبت به ماه‌های دیگر سال طولانی تر است. 

خریداران عمده برای خرید پیاز فله از این نوع و تعیین قیمت پیاز فله که در بهار کشت می شود پس از چیده شدن محصول به سراغ کشاورزان می روند.

تولید عمده پیاز زرد کاشان برای نوعی از پیاز که نیاز به روزهای کوتاه‌تری دارد هم صورت می گیرد. این پیاز هم معمولا در پاییز که روزهای آن کوتاهتر است کشت می شود و پس از کامل شدن مراحل رشد چیده شده و آماده عرضه به بازار می شود.

پیاز زرد کاشان نه تنها در بازار ایران جایگاه خود را به دست آورده، بلکه در بازار کشورهای دیگر هم طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و این امکان را فراهم کرده تا تاجران و صادر کنندگان به فعالیت در زمینه صادرات اقدام کنند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *