مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم پیاز سفید صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش کاشت پیاز سفید اصفهانفروش عمده پیاز زرد اصفهان

پیاز گیاهی است  خوراکی , و از خانواده ی لاله، که مصرف آن در سبد غذایی ،جایگاه ویژه و خاصی دارد و همگان از این گیاه هم به صورت خام و هم برای پخت غذا از آن استفاده می کنند.

 پیاز خود به انواع و گونه های مختلفی تقسیم می شود که اصلی ترین نوع پیاز, پیاز سفید اصفهان است که به عنوان مرغوبترین نوع پیاز شناخته می شود.

خرید مستقیم پیاز سفید صادراتی

روش کاشت پیاز سفید اصفهان

روش کاشت پیاز سفید اصفهان کشاورزان خبره بخصوص شهر اصفهان، برای کاشت پیاز مرغوب و درجه یک به نکات مهمی توجه می‌کنند ،نکاتی مثل زمین حاصلخیز، آب و هوا و میزان نور خورشید، همچنین زمان کاشت آن را با دقت در نظر می‌گیرند،  برای کاشت پیاز نیز باید زمان خاصی مثل اوایل اردیبهشت ماه را در نظر  بگیرند کاشت و پرورش پیاز مثل گیاه سیر  است که باید فصل سرما به اتمام رسیده باشد که ریشه و بذر آن آسیب نبیند ، دمایی که برای کاشت این گیاه لازم است دمای ۱۷ درجه است و برای پرورش این گیاه دمای بالا تر ۱۷درجه کفایت می‌کند.

نکته‌ای که درباره زمین و خاکی که باید مورد نظر قرار گیرد این است که خاک آن باید سبک باشد و همچنین غنی بودن خاک بسیار حائز اهمیت است.

اما در مورد کود دهی این گیاه، باید  گفت: برای اینکه از آفت ها در امان باشد, باید از کودی استفاده کنند که مناسب این گیاه باشد،  کودی که برای این گیاه استفاده می‌کنند بیشتر از کودهای حیوانی است و درصد کمی از کودهای شیمیایی استفاده می شود.

در مورد آب و آبیاری این گیاه نیز باید گفت که تفاوت چندانی با دیگر میوه ها و بذرهای دیگر ندارد و کشاورزان با توجه به تجربه خود می دانند که چه موقع گیاه و محصول خود نیاز به آبیاری دارد.

نکته آخر در مورد میزان نور خورشید است که باید گفت مثل سیر این گیاه باید طول مدت بیشتر روز در معرض نور آفتاب قرار بگیرد زیرا ملاک مهم رشد و نمو این محصول به نور خورشید بستگی دارد.

فروش عمده پیاز زرد اصفهان

فروش عمده پیاز زرد اصفهان   کشاورزان با تجربه و خبره با بهره‌گیری از تجارب خود اقدام به کاشت بهترین بذر  انواع پیاز می کنند  و با رسیدگی و به موقع  این محصول در وقت برداشت آن ،از کیفیت بالا و قابل توجه محصول خود برخوردار می شوند ،این کشاورزان با فروش پیاز زرد سفید و حتی قرمز خدمت زیادی هم به همشهریان خود و هم به هم وطنان خود می کنند و فروشندگان و متقاضیان با خرید پیاز زرد یا سفید ، نیاز خود و دیگران را برطرف می کنند .

ازآن جایی که مصرف این محصول بدون استثنا در همه منازل پیدا می شود و در اکثر غذاها به کار برده می شوند پس این متقاضیان باید از محصولی  استفاده کنند که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *