مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش کلی پیاز زرد عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه انواع پیاز خوراکی با یکدیگرتوزیع کنندگان بهترین پیاز زرد عمده

زمین زیر کشت پیاز زرد عمده در ایران وسعت زیادی دارد و به دلیل دارا بودن خاک حاصلخیز بازدهی محصول بالا است. صادرات در این زمینه با حجم بالا انجام می شود زیرا پیاز تولید شده بیشتر از مصرف داخلی می باشد و کیفیت بالاتری نسبت به ارقام پیاز های دیگری دارد. صادرات در این زمینه باعث رشد اقتصادی شده است و در این بازار نا به سامان کمک شایانی به ارز آوری کرده است.

سفارش کلی پیاز زرد عمده

مقایسه انواع پیاز خوراکی با یکدیگر

مقایسه انواع پیاز خوراکی با یکدیگر بهترین نوع پیاز برای آشپزی پیاز ارقام متفاوتی دارد مانند قرمز، سفید و زرد اما هر کدام از اینها برای آشپزی مناسب نمی باشند پیاز سفید بیشتر برای خام خواری مناسب است زیرا ترد است ولی پیاز زرد برای آشپزی استفاده می شود اما مرغوبیت پیاز قرمز را ندارد و از نظر مزه نیز متفاوت است.

پیاز خوراکی بهترین نوع پیاز برای آشپزی کردن می باشد چون بسیار سفت و ترد می باشد و به راحتی خورد می شود و پوست آن گرفته می شود. ماندگاری بالا شرط اصلی خرید و استفاده از این پیاز می باشد پیاز زرد به پیاز انباری معروف می باشد و اغلب برای فصل سرد سال این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند تا هم در خرید صرفه جویی شود و هم در فصل زمستان با کمبود این کالا مواجهه نشوند.

پیاز زرد را به صورت عمده پوست گیری می کنند و بعد از سرخ کردن بسته بندی می کند و داخل فریزر نگهداری می کنند تا برای هر وعده پختن غذا نیازی به پخت مجدد و اتلاف وقت نباشد.

برخی از پیازها در موقع پختن آب زیاد پس می دهند و حجم آن کم می شود و یا موقع برش ورقه ها از هم جدا می شوند که نشان از بی کیفیت بودن پیاز دارد اما پیاز قرمز اینگونه نیست و از با کیفیت ترین نوع محسوب می شود.

توزیع کنندگان بهترین پیاز زرد عمده

توزیع کنندگان بهترین پیاز زرد عمده فروش پیاز زرد در سایت فروش این محصول انجام می شود و افرادی که می خواهند به صورت مستقیم از تولید کننده محصول را خریداری کنند می توانند از فروش مستقیم آن استفاده نمایند.

در این سایت خود فروشنده محصول را به مشتری عرضه می کند و دلالان در این مورد نقشی ندارند و با حذف واسطه ها قیمت نهایی ارزانتر از میدان و بازار میوه و تره بار می باشد.

پیاز سفارشی تولید شده با حجم عمده بالغ بر 25 تن الی 100 تن به فروش می رسد و به صورت بسته های توری سورت شده است و نوع درشت و ریز آن کاملا از هم جدا شده و برای ارسال به مناطق مختلف از کانتینر های مخصوص حمل بار استفاده می نمایند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *