مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده پیاز سفید در سال 99

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط کشت پیاز سفید عمدهپخش سراسری پیاز سفید عمده
پیازسقید اصفحان

یکی از سیفی جات و مکمل های خوراکی که به عنوان چاشنی غذا هم از آن استفاده می شود پیاز سفید است. پیاز سفید عمده غالبا در شهر های شمالی ایران تولید و به جای جای کشور ارسال می شود که قطب تولید آن نیز در استان گلستان است. پیاز سفید خواص بسیار زیادی دارد که شما با مصرف یک عدد در روز از آن می توانید در مقابل بسیاری از بیماری ها ایستادگی کنید و البته پیشگیری از آن را انجام دهید.صادرات عمده پیاز سفید در سال 99

شرایط کشت پیاز سفید عمده

شرایط کشت پیاز سفید عمده اگر به دنبال این هستید که زمینی را برای کشت پیاز آماده کنید حتما باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید چرا که در غیر این صورت پیاز با کیفیت و مورد پسند مشتری را تحویل نخواهید گرفت.
اولین نکته که در حین کاشت پیاز بسیار حیاطی است اینکه زمین رطوبت لازم را داشته باشد پس از این باید به این مورد واقف باشید که نهال پیاز و یاد دانه پیاز از کیفیت و شادابی برخوردار باشد. نکته سوم این است که اگر می خواهید از طریق بذر این گیاه را رشد دهید حتما باید از ریشه در درون خاک قرار گیرد و بدیهی است که اگر بر عکس انجام شود دانه پیاز رشد نخواهد کرد.
در ایران تولید کنندگان زیادی وجود دارند که پیاز را با بهترین کیفیت و با بهترین بسته بندی و مناسب ترین قیمت تولید و عرضه می کنند که همین امر سبب شده تا صادرکننده پیاز نیز با افزایش رو به رو شود و سالانه حجم زیادی پیاز سفید به کشور های مختلف صادر گردد.

پخش سراسری پیاز سفید عمده

پخش سراسری پیاز سفید عمده پخش مستقیم پیاز اگر با رعایت اصول انجام شود هم خریداران رضایت خواهند داشت و هم تولید کنندگان. پخش اصولی به پخشی گفته می شود که واسطه در آن وجود نداشته باشد و به اصطلاح بازار از تولید به مصرف باشد. در این صورت است که شما می توانید بگویید که ما پیاز با قیمت مناسب را عرضه کرده ایم.

در این قسمت می خواهیم به برخی از خواص و ویژگی های پیاز بپردازیم که انصافا درمان بسیاری از بیماری ها را در خود جای داده است. اولین خاصیتی که پیاز دارد مبارزه با بیماری سرطان است. گیاه پیاز با ویتامین هایی مثل آ ب و ثی ای که در آن وجود دارد سبب شده است تا از اینگونه بیماری ها جلوگیری شود.
دومین خاصیت آن درمان اسهال است. شما اگر یک حبه پیاز را ظرف مدت ده دقیقه در آب بجوشانید و از آن استفاده کنید به راحتی می توانید از نفخ معده و اسهال جلوگیری نمایید.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *