مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده پیاز سفید فلات خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز درمانی برای درمان کیستتوزیع سراسری پیاز سفید فلات خراسان

خراسان یکی از شهرهای تولید کننده ی  پیاز سفید فلات است که تقاضای زیادی در داخل و کشورهای منطقه دارد.همسایه های جنوبی وغربی مانند امارات از مشتریان دائمی خرید و فروش پیاز سفید فلات خراسان هستند. در فصل تابستان نوع کشت فضای آزاد و در فصل زمستان استفاده از ذخیره آن وصادرات آن به کشورهای روسیه،  قطر، امارات و عمان صادر می شود. 

صادرات عمده پیاز سفید فلات خراسان

پیاز درمانی برای درمان کیست

پیاز درمانی برای درمان کیست پیاز درمانی از ابداعات  « پروفسور ابراهیم عدنان سراج اوغلو »  است که آن را برای درمان یائسگی زودرس خانمها، میوم های کوچک و متوسط رحم، ترشحات و عفونت های واژینال، بی نظمی های قاعدگی، کیست های تخمدانی و تخمدان های پلی کیستیک، بعضی از انواع نازایی و بسیاری دیگر از ناراحتی های زنانه موثر می داند. او ادعا می کند که بعد از طرح این روش درمانی، بسیاری از افرادی که به علت ناباروری بچه دار نمی شدند با استفاده از این درمان توانستند از این موهبت الهی برخوردار شوند. 

روش تهیه واستفاده: 

روزی دوبار، ده دقیقه قبل از ناهار وشام، باید این نوشیدنی را میل کنید. بنابراین حدود نیم ساعت قبل از ناهار و شام، درست کردن آن را شروع کنید. 

دو لیوان آب بدون کلر ( 250 الی300 میلی لیتر ) را بجوشانید. دوعدد پیاز متوسط زرد رنگ را پوست بگیرید. پیازها را به 4 یا 6 قسمت خرد کنید و داخل آب در حال جوش بیاندازید. چون با این کار، آب از جوش می افتد کمی صبر کنید تا دوباره جوش بیاید، پس از جوش آمدن دوباره، درب ظرف را ببندید تا 5 دقیقه بجوشد و سپس شعله را خاموش کنید. صبر کنید تا محلول کمی ولرم شود و 10 دقیقه قبل از ناهار آن را بنوشید. به همین ترتيب 10 دقیقه قبل از شام نیز نوشیدنی را به صورت تازه تهیه کرده و بنوشید. 


توزیع سراسری پیاز سفید فلات خراسان

توزیع سراسری پیاز سفید فلات خراسان توزیع سراسری پیاز سفید فلات خراسان از شهریور ماه شروع شده وتا پایان فروردین ادامه دارد. صادرات پیاز فلات به افغانستان از خراسان به دلیل اینکه مرز مشترک دارند بهترین گزینه است و پیاز بدون دردسر و هزینه به افغانستان فرستاده می شود. 

برای صادرات پیاز سفید ابتدا خاک های آن گرفته شده وبر اساس اندازه بسته بندی می شوند که اصطلاحا به آن کله می گویند. معمولا اندازه های غیرنرمال درشت آن برای مصارف صنعتی جداسازی می شوند. 

بازار اصلی خرید توزیع پیاز تند،  استان های خوزستان، فارس، همدان، ایلام، اصفهان، البرز وتهران می باشد. نوع ساختار پیاز سفید فلات خراسان به نحوی است که می توان آن را به آسانی در مدت زمان زیاد در جای خشک وخنک نگهداری کرد به همین دلیل برای صادرات به کشورهای با فاصله زمانی زیاد مناسب است. 

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *