مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان پیاز سفید ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع پیاز ارگانیکالمان های تأثیرگذار بر قیمت پیاز سفید ارگانیک

در حال حاضر صادر کنندگان پیاز سفید ارگانیک آن را در کیفیتی مطابق با استاندارد های بین‌المللی و جهانی و نیز بسته بندی های بازار پسند خارجی از طریق گمرکات مرزی زمینی، هوایی و دریایی با کمترین تعرفه به اقصی نقاط دنیا صادر می کنند که به طور یقین سود بسیاری برای خود به دنبال داشته و هم چنین با ارز آوری هدفمند به کشور گام مهمی در رشد و توسعه اقتصادی آن برداشته‌اند.

صادرکنندگان پیاز سفید ارگانیک

مشخصات انواع پیاز ارگانیک

مشخصات انواع پیاز ارگانیک

از مشخصات انواع پیاز ارگانیک می توان به کیفیت منحصر به فرد و بی نظیر آن و هم چنین طعم متفاوت و کاربرد های بسیار این محصول اشاره نمود که به دلیل ارگانیک بودن و عدم استفاده از سموم شیمیایی و کشاورزی در پروسه تولید آن در سطح داخلی و خارجی بسیار پر طرفدار می باشد.

از انواع پیاز ارگانیک می توان پیاز سفید اعلا و طبیعی را نام برد که از لحاظ خاصیت دارویی و غذایی نسبت به سایر ارقام آن پیشی گرفته است چرا که اندازه مناسب، کیفیت بالا و طعم مطبوع آن موجب جذب مشتریان شده است.

شایان ذکر است که خاصیت دارویی متمایز پیاز ارگانیک به دلیل فراوانی خاصیت آنتی اکسیدانی آن، عامل برتری این نوع پیاز بر سایر ارقام شده است که امروزه افراد برای عدم پیشرفت بیماری سرطان خود و یا جلوگیری از ابتلا به مصرف این گونه مواد غذایی همانند پیاز سفید روی آورده‌اند که روز به روز بر میزان متقاضیان آن افزوده می گردد.

البته ناگفته نماند که این نوع پیاز اغلب به رنگ سفید در سایز های کوچک و متوسط، طعم تند و مطبوع، آبدار و ظاهری دایره ای مانند و جذاب با ته و سر کاملاً گرد، بدون جوانه یا ریشه می باشد که کاربرد آن بیشتر در جهت پخت و پز می باشد.

المان های تأثیرگذار بر قیمت پیاز سفید ارگانیک

المان های تأثیرگذار بر قیمت پیاز سفید ارگانیک

از المان های تاثیر گذار بر قیمت پیاز سفید طبیعی و ارگانیک می توان به سطح و درجه کیفیت، نوع و حجم بسته بندی این محصول، نحوه و میزان عرضه و تقاضا، نوسانات ارزی در کشور، هزینه های تولید، حمل و نقل، برند، انبار و غیره نام برد که بسیار نقش مهمی در داد و ستد آن در سطح داخلی و جهانی دارد.

باید متذکر شد و خاطر نشان کرد که قیمت این محصول در حجم و اندازه تولید و نیز میزان عرضه و تقاضای آن نقش مستقیمی دارد که باید به سود تولید کنندگان و هم چنین توزیع کنندگان و خریداران باشد و منافع هر کدام را به خوبی حفظ نماید.

البته ناگفته نماند که وجود همه این عوامل نقش تاثیر گذاری بر قیمت آن دارند که از میان آنها سطح کیفیت و عرضه آن به صورت مستقیم و عمده بیشترین تاثیر را خواهند گذاشت چرا که عرضه بی واسطه آن منجر به حذف هزینه های دلالی شده و با کاهش قیمت حیرت انگیز آن سود بیشتری نصیب تولید کنندگان و در نهایت ترغیب و تشویق آنها به تولید بیشتر خواهد شد.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *