مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده پیاز سفید جیرفت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بارز بهترین پیاز سفید جیرفتنرخ روز پیاز سفید جیرفت

پیاز سفید جیرفت یکی از محصولات کشاورزی کشت شده در این ناحیه از کشور است که تامین کننده بخشی از نیاز داخلی به این نوع صیفی می باشد. ارقام مختلف این نوع پیاز توسط عرضه کننده در تناژ های مختلف و بر اساس تقاضای موجود به خریداران عرضه شده و به فروش می رسد. پیاز یکی از سبزیجات بسیار مهم با خواص فوق العاده است که به سلطان آشپزخانه معروف است. 

عرضه کننده پیاز سفید جیرفت

مشخصات بارز بهترین پیاز سفید جیرفت

مشخصات بارز بهترین پیاز سفید جیرفت پیاز گیاهی دو ساله با تنوع از نظر رنگ و نوع است که پیاز سفید یکی از ارقام پر مصرف آن به شمار می رود. گوگرد، سدیم، ید، آهن، فسفر و کلسیم از جمله برخی عناصر مفید در پیاز هستند که آن را به گونه ای سبزی پر خاصیت و مفید تبدیل نموده اند.

شهر های جنوبی استان کرمان و به طور مشخص جیرفت از جمله مناطقی است که تولید کننده بهترین پیاز بوده و بخش قابل توجهی از مردمان این ناحیه از کشور به کشت محصولات کشاورزی از جمله پیاز اشتغال دارند.

هر ساله و در فصل پاییز این محصول مهم از زمین های کشاورزی این ناحیه جمع آوری شده و برای عرضه به بازار آماده می شود. 

پیاز از سبزیجات مهمی است که در آشپزی نقش اساسی داشته و یکی از طعم دهنده های اصلی هر غذا به شمار می رود. از این رو هر ساله کشاورزان اقدام به خرید بذر و کاشت آن می نمایند. 

یکی از مشخصات بارز پیاز سفید جیرفت تولید آن با هدف صادرات به بازار کشور های دیگر از جمله عراق و افغانستان است. در فصل بهار کشور های آسیای میانه نیز از جمله خریداران پیاز می باشند. 

در این زمینه لازم است تا دولت به کمک کشاورزان و تولید کنندگان و همچنین صادر کنندگان پیاز بپردازد تا در این زمینه شاهد رونق بیشتر و همچنین افزایش ظرفیت تولید این محصول برای صادرات به کشور های دیگر باشیم.

نرخ روز پیاز سفید جیرفت

نرخ روز پیاز سفید جیرفت پیاز یکی از محصولات مهم کشاورزی است که همه ساله در نقاط مختلف کشور و از جمله جیرفت در استان کرمان کشت می شود.

در فصل پاییز یکی از ارقام پیاز سفید از مزارع کشت این ناحیه برداشت شده و روانه بازار های مصرف می شود. در تعیین نرخ پیاز مولفه های چندی تاثیر گذار می باشند که بخشی از آن مرتبط با میزان کاشت سالیانه آن می شود.

به عنوان مثال در سال هایی که میزان کشت این سبزی کاهش می یابد قیمت آن با افزایش همراه می شود و همین عاملی است که سبب افزایش میزان کاشت پیاز در سال آینده خواهد شد.

در سال دیگر نیز به دلیل افزایش تولید قیمت آن کاهش می یابد. از این رو نمی توان نرخ ثابتی برای عرضه این سبزی در هر سال در نظر گرفت.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *