مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده پیاز سفید صادراتی سورت شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با روش های مختلف سورت پیازتولید کلی پیاز سفید صادراتی سورت شده

ما به عرضه پیاز سفید صادراتی سورت شده با قیمت و کیفیت مناسب پرداخته ایم.و بهترین ها را برای عرضه به مشتریان خود آماده کرده ایم.و شما می توانید پیاز سورت شده منحصر به فرد را به راحتی به دست آورید. و لذت استفاده از پیاز های درجه یک سورت شد را ببرید.

عرضه کننده پیاز سفید صادراتی سورت شده

آشنایی با روش های مختلف سورت پیاز

آشنایی با روش های مختلف سورت پیاز

پیاز یکی از مهم ترین سبزیجات در کره خاکی است.که در بسیاری از کشور ها همچون کشور ما به عنوان یک ماده مهم غذایی بکار می رود.و از لحاظ اقتصادی بسیاری به صادرات آن می پردازند و کسب در آمد بسیاری می کنند.و ما در اینجا شما را با یکی از مهم ترین اصطلاحات یعنی سورت پیاز و اهمیت آن آشنا می کنیم.سورت کردن یا همان درجه بندی محصولات کشاورزی به ویژه میوه و سبزیجات به یک نوع پیش شرط تجارت خارج از مرزها تبدیل شده است. در بعضی نقاط ، بیشتر میوه پردازان میوه را به صورت دستی درجه بندی می کنند.

درجه بندی دستی توسط اپراتورهای آموزش دیده انجام می شود که تعدادی از فاکتورهای درجه بندی را در نظر می گیرند و میوه ها با توجه به کیفیت فیزیکی آنها جدا می شوند.درجه بندی دستی پر هزینه است و درجه بندی به دلیل کمبود نیروی کار در فصول اوج تحت تأثیر قرار می گیرد عملیات انسانی ممکن است ناسازگار ، کارآمدتر و زمان بر باشد.روندهای جدید در بازاریابی که توسط سازمان تجارت جهانی مشخص شده است، و محصولات درجه بندی شده با کیفیت بالا را می طلبد.

کشاورزان مشتاقانه منتظر تهیه دستگاه مناسب درجه بندی محصولات برای کاهش کمبود نیروی کار ، صرفه جویی در وقت و بهبود کیفیت محصولات درجه بندی شده هستند.درجه بندی میوه یک عمل بسیار مهم است زیرا بازخوانی قیمت بالا به تولید کنندگان و بهبود بسته بندی، حمل و نقل و بهبود کلی در سیستم بازاریابی به ارمغان می آورد . میوه ها به طور کلی بر اساس اندازه درجه بندی می شوند و میوه های درجه بندی شده در بازار صادرات استقبال بیشتری می کنند. درجه بندی می تواند باعث کاهش تلفات هنگام حمل و نقل شود.

در درجه بندی پیاز ، تأخیر در کار برای مرتب سازی زیرا انسان نمی تواند به طور مداوم کار کند و اگر در هر فصل تعداد زیادی پیاز وجود داشته باشد ، کشاورزان باید برای کار بیشتر به کارگران بپردازند .این باعث افزایش قیمت پیاز در بازار می شود.برای این منظور ، دستگاه درجه بندی اندازه پیاز به صورت دستی طراحی ، توسعه و آزمایش عملکرد دستگاه برای درجه بندی پیاز در سه محدوده اندازه مشخص ، و . این دستگاه به کشاورزان کمک می کند تا از روش دستی غلبه کنند ، کمبود نیروی کار را کاهش دهند ، باعث افزایش ثبات و کارایی درجه بندی ، صرفه جویی در وقت و انرژی ، به حداقل رساندن هزینه و موثرتر ، سریعتر و مهمتر کردن روش درجه بندی می شوند.

تولید کلی پیاز سفید صادراتی سورت شده

تولید کلی پیاز سفید صادراتی سورت شده ما به توزیع پیاز در تناژ بالا با قیمت مناسب پرداخته ایم.وتولید بهترین پیاز ها در راستای کاری ما بوده است.و بهترین پیاز را برای مشتریان و مصرف کنندگان بسیار عزیز خود به بازار عرضه کرده ایم.و تمام مشتریان ما می توانند به طور مستقیم و بدون هیچ گونه مشکلی به محصول ما دسترسی داشته باشند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *