مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشان پیاز سفید صادراتی تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه انتخاب صحیح پیاز سفید صادراتیتوزیع عمده پیاز سفید صادراتی تبریز

پیاز صادراتی تبریز هر ساله حجم بالایی از بازار تولید و مصرف را به خود اختصاص می دهد، و نیاز کشور را در تامین پیاز مصرفی کامل برطرف می نماید. این نوع پیاز به صورت عمده و کیلویی در اختیار مشتری و مصرف کننده قرار می گیرد.

پیاز تبریز به دلیل طعم، کیفیت و اندازه بزرگتر علاوه بر مصرف داخل به خارج از کشور نیز صادر می شود.

عمده فروشان پیاز سفید صادراتی تبریز

نحوه انتخاب صحیح پیاز سفید صادراتی

نحوه انتخاب صحیح پیاز سفید صادراتی این نوع ماده غذایی بیشترین مصرف را در هنگام طبخ غذا ها دارد، پس در هنگام خرید، باید کوشید تا بهترین نوع پیاز انتخاب شود.

پیاز سفید صادراتی باید دارای اندازه درشت و پوستی براق و شفاف باشد. پوست اینگونه پیاز ها نازک بوده و نوک آن ها سفت می باشد. وجود هرگونه فساد، خرابی و پلاسیدگی و یا بوی بد در پیاز نشان دهنده کیفیت پایین و همچنین مصرف بالای کود شیمیایی می باشد. بسته بندی پیاز معمولاً توسط توری های مخصوص، کارتن ها و جعبه های پلاستیکی انجام می شود. پیاز بسته بندی شده در توری به دلیل ورود و خروج غذا ماندگاری بالایی دارد.

اینگونه پیاز ها دارای عطر و تلخی ملایمی می باشند و در هنگام طبخ در غذا به طور یکنواخت سرخ می شوند. پیاز سفید بیشترین استفاده را در مصارف خانگی دارد و باید در محیطی خشک و خنک نگهداری شود تا کمترین میزان فساد را در طول زمان داشته باشد.

پیاز سفید صادراتی به دلیل ماندرگاری بالا در فصل برداشت در انبار های مخصوص جمع آوری می شوند تا در فصل هایی مانند زمستان و پاییز به بازار فروش عرضه شوند.

توزیع عمده پیاز سفید صادراتی تبریز

توزیع عمده پیاز سفید صادراتی تبریز پیاز سفید تبریز هر ساله بعد از برداشت از زمین های کشاورزی و گلخانه ها ابتدا نیاز بازار داخل کشور را فراهم می کند و سپس در وزن چندین تن به خارج از کشور صادر می شود. فروش پیاز به صورت عمده بوده و در بسته بندی های کیلویی و یا به صورت فله ای به فروش می رسد. فروشگاه های مواد غذایی و تره بارها مسئول فروش این نوع ماده غذایی هستند.

قیمت پیاز با توجه به کیفیت و ماندگاری آن متفاوت می باشد. اما برای مصرف طولانی تر لازم است که به صورت عمده و در حجم بالا خریداری گردد، تا مدت زمان طولانی مصرف شود. البته خرید عمده مربوط به نوعی از پیاز ها می باشد که ماندگاری بالایی داشته باشند و در فصل هایی مانند تابستان فاسد و پلاسیده نشوند.

گاهاً برخی از کارخانجات به دلیل مصرف بالا، این نوع پیاز را توسط دستگاه های مخصوص سرخ کرده و به صورت آماده و بسته بندی در اختیار مشتری قرار می دهند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *