مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی پیاز سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

طریقه نگهداری از پیاز چگونه است؟بازار خرید پیاز سفید عمده

پیاز سفید یکی از محصولات زراعی پرمصرف است که در پخت و پز و آشپزی کاربرد زیادی دارد. می توان گفت که در اغلب غذاها از پیاز به شکل های مختلف استفاده می شود. به همین دلیل تولید و عرضه این محصول به صورت گسترده ای صورت می گیرد. فروش پیاز سفید عمده به وسیله این مجموعه نیز انجام می شود. در صورتی که شما از خریداران عمده این محصول هستید، می توانید از طریق این سایت نسبت به سفارش و خرید اقدام نمایید.

عمده فروشی پیاز سفید

طریقه نگهداری از پیاز چگونه است؟

طریقه نگهداری از پیاز چگونه است؟ پیاز محصولی است که می‌توان آن را به مدت نسبتاً طولانی نگهداری کرد. البته برای این کار فراهم آوردن شرایط مناسب و برخی اقدامات لازم است. اما شرایط مناسب چیست و طریقه نگهداری از پیاز چگونه است؟

در ابتدا باید در نظر داشت که برای جلوگیری از جوانه زدن پیاز باید این محصول در محیط خشک و خنک نگهداری شود. هوای مرطوب و گرم علاوه بر این که می‌تواند موجب جوانه زدن پیاز شود، احتمال فاسد شدن آن را افزایش می‌دهد. اقدام دیگری که می توان در این زمینه انجام داد استفاده از پاکت های کاغذی می باشد. با بسته بندی پیازها در این پاکت ها و قرار دادن آنها در در یک محیط خنک و تاریک، امکان نگهداری این محصول به مدت دو تا سه ماه وجود دارد. البته ذکر این نکته ضروری است که قبل از بسته بندی پیاز، باید منافذی بر روی این پاکت‌ها ایجاد شود تا تبادل هوا به راحتی صورت بگیرد.

پیاز را در کیسه های توری نیز می توان نگهداری کرد. در مقابل ظروف یا کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی پیاز اصلاً مناسب نیستند. عدم ورود هوای کافی به داخل این کیسه ها موجب می شود که عوامل آلوده کننده پیاز را فاسد کند.

نگهداری پیاز در داخل فریزر نیز روش دیگری برای ذخیره سازی این محصول می باشد. البته در این صورت باید پیاز را به صورت سرخ شده و آماده بسته بندی کرد.

بازار خرید پیاز سفید عمده

بازار خرید پیاز سفید عمده همانطور که می دانید پیاز در انواع مختلف وجود دارد. معروف ترین محصولات در بازار خرید پیاز عبارتند از پیاز سفید، پیاز زرد و پیاز قرمز. هر یک از این محصولات با برخورداری از مشخصات مختلف کاربردهای ویژه خود را دارند. به عنوان نمونه از پیاز سفید اغلب به صورت خام استفاده می شود.

از آن جایی که پیاز سفید از جمله محصولاتی است که همواره و به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، تولید و فروش عمده این محصول به صورت مداوم در بازار انجام می شود. در حال حاضر در نقاط مختلف کشور ما، زمین های زراعی زیادی به کشت و پرورش پیاز سفید اختصاص یافته است.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *