مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پیاز زرد فله ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره پیاز زرد فله ایتولید کنندگان پیاز زرد فله ای

امروزه تولید کنندگان ما پیاز زرد فله ای را به صورت عمده فروشی در بین مردم توزیع می کنند و  شما بینندگان عزیز می توانید پیاز زرد فله ای را با قیمت های ارزان و با صرفه از عمده فروشان ما که در این زمینه فعالیت می کنند، با اطمینان خاطر محصول مورد نظر را خریداری کنید. 

فروش عمده پیاز زرد فله ای

همه چیز درباره پیاز زرد فله ای

همه چیز درباره پیاز زرد فله ای پیاز زرد فله ای به رنگ طلایی می باشد و طعم آن نیز کمی شیرین است. کشت این پیاز نیز در دو دسته قرار گرفته است که روز بلند و روز کوتاه نام برده شده است.
روز کوتاه،  10 تا 12 ساعت در طول روز نیاز به رشد دارد. به طور کلی رشد آن در زمستان یا اول بهار شروع می شود. همینطور این پیاز در مناطق گرمسیری برای رشد بهتر می باشد.
روز بلند، پیاز در طول روز 14 تا 16 ساعت نیاز به رشد دارد و در اواخر بهار یا تابستان رشد آن امکان پذیر می باشد. اگر شما بینندگان عزیز در مناطق سردسیر هستید ما این نوع پیاز را برای کشت به شما پیشنهاد می کنیم.
 پیاز زرد ویتامینهای مختلفی از جمله ویتامین C  را دارا می باشد، این ویتامینهای موجود در پیاز باعث می شود تا از رقیق شدن خون جلوگیری شود.
همینطور پیاز زرد به دلیل داشتن کلسیم فراوان در محکم بودن استخوان بندی نقش بسزایی داشته و سبب شده تا از نرمی استخوان جلوگیری شود.
این پیاز را می توان به صورت فله ای در انبار نگهداری کرد. پیاز زرد را باید به موقع برداشت کرد، همینطور قبل از برداشت باید آبیاری قطع گردد و کود در مراحل آخر رشد نیز مصرف گردد تا طول انبار داری افزایش گردد.
باید از تمیز و خشک بودن پیاز اطمینان کافی داشت، پیاز های آسیب دیده را قبل از انبار باید جداسازی کرد، بسته بندی پیاز زرد فله ای باعث می شود تا تهویه هوا درون پیازها برقرار باشد.
از فاسد شدن محصول جلوگیری می شود، استحکام و مقاومت آن نیز چند برابر می شود.

تولید کنندگان پیاز زرد فله ای

تولید کنندگان پیاز زرد فله ای تولید کنندگان، تولید پیاز زرد فله ای را با کمک دستگاه های مخصوص بسته بندی، محصول را درجه بندی می کنند.
این محصول با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا دارای استاندارد های لازم نیز می باشد که به برخی از کشور های همسایه صادرات می گردد و به آن نیز پیاز صادراتی گفته می شود.
همینطور تولید کنندگان ما محصول مورد نظر را با قیمت های عمده به سراسر شهر های کشور عرضه می کنند که مصرف کنندگان عزیز می توانند برای خرید محصول به این افراد مراجعه کنند.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *