مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم پیاز گلخانه ای صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات ظاهری پیاز گلخانه ایتوزیع کننده انبوه پیاز گلخانه ای صادراتی

فروش مستقیم پیاز گلخانه ای صادراتی هم به سود تولید کننده و هم به سود مصرف کننده می باشد زیرا محصولی بسیار با کیفیت با قیمت بسیار کم و ارزان به دست مصرف کننده می رسد که دلیل این کاهش قیمت کاهش پرداخت هزینه به واسطه می باشد. فروش پیاز صادراتی امروزه بسیار افزایش یافته است زیرا مردم به کیفیت و خواص بی نظیر این پیاز های کاملا ارگانیک پی برده اند.

فروش مستقیم پیاز گلخانه ای صادراتی

بررسی مشخصات ظاهری پیاز گلخانه ای

بررسی مشخصات ظاهری پیاز گلخانه ای بررسی مشخصات ظاهری پیاز گلخانه ای نشان می دهد که این پیاز ها دارای ظاهری بسیار تمیز و زیبا با اندازه های متناسب ، رنگی سفید شفاف یا زرد روشن ، طعمی خوب و لذیذ و همچنین عطر و بوی تند و عالی دارد . که بر روی پیاز هیچ اثری از خوردگی و یا خرابی ، پوسیدگی و فرورفتگی نمی باشد .که همین امر سبب جلب رضایت مشتریان و پر فروش شدن این پیاز ها شده است. این پیاز ها کاملا ارگانیک هستند یعنی در تولید و کشت ان ها از هیچ گونه ماده ی شیمیایی ، کود ، سم و تقویت کننده های مضر استفاده نشده است به همین دلیل خواص این پیاز ها دوچندان شده است.

این پیاز دارای بافتی سفت و محکم و در عین حال آب دار می باشد که به همین دلیل خیلی دیرتر از پیاز های دیگر خراب می شود و عمر طولانی تری دارد همچنین می توانید ان ها را در داخل یخچال نگه داری کنید. از اب پیاز می توانید برای افزایش رشد و پر پشت شدن موهایتان استفاده کنید به این صورت که اب پیاز را گرفته و در داخل شامپو یتان اضافه کنید که با گذشت مدت زمان بسیار کوتاهی شاهد تغییرات بسیار زیاد در موهایتان می شوید.

توزیع کننده انبوه پیاز گلخانه ای صادراتی

توزیع کننده انبوه پیاز گلخانه ای صادراتی توزیع کننده انبوه پیاز گلخانه ای صادراتی تمام تلاش خود را می کند تا محصولی بسیار با کیفیت و مرغوب را با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده گان و مشتریان خود برساند. عرضه پیاز هم به صورت محدود و کم و هم به مقدار عمده و کلی و زیاد انجام می شود که خریدار می تواند هم به صورت مستقیم و حضوری و هم به صورت غیر مستقیم و اینترنتی محصول مورد نظر خود را سفارش دهد.و با قیمت بسیار مناسب دریافت نماید که همین امر سبب جلب نظر مشتریان و مصرف کننده گان شده است.

علاوه بر مردم ایران که به خواص و کیفیت بی نظیر این پیاز ها پی برده اند مردم کشور های دیگر نیز از این ماده ی غذایی استفاده های بسیار زیادی می کنند. که همین امر سبب شده است سالانه مقدار زیادی پیاز به کشور های در خواست کننده صادر شود که هم به سود تولید کننده و هم به سود کشور عزیزمان ایران می باشد زیرا ارز اوری بسیار زیادی برای کشور ایران دارد.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *