مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز پیاز زرد مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مشخصه پیاز زرد مشهدتولید انواع پیاز زرد مشهد

قیمت روز پیاز زرد مشهد مانند هر کالای دیگری تابعی از عوامل مختلف از قبیل موارد ذیل است: دستمزد نیروی کار، کیفیت محصول نهائی، تکنولوژی بکار رفته در تولید و میزان عرضه و تقاضا. اگرچه بعضی از این فاکتور ها می تواند باعث افزایش قیمت کالا در بازار شود اما توانایی هر واحد تولیدی در کنترل میزان تاثیر سوء این عوامل می باشد یعنی تولیدکنندگان بتوانند با بهره گیری از به روز ترین اصول بازاریابی و عرضه کالا، قیمتها را پایین بیاورند.

قیمت روز پیاز زرد مشهد

مهمترین مشخصه پیاز زرد مشهد

مهمترین مشخصه پیاز زرد مشهد ما در این بخش می خواهیم به بررسی مشخصه های پیاز زرد مشهد بپردازیم تا با اطلاع از این ویژگی های مطلوب و در صورت تمایل به خرید، آن را به گزینه های نخست خود تبدیل نمایید پس لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

این نوع از پیاز به دلیل رشد سریعتر در واحد های زمانی برابر، دارای بافت گوشتی، متراکم و سفت بوده که در نهایت باعث می شود که آن را برای نگه داری در یخچال و صادرات مناسب کند زیرا میزان تحمل سرما در این سبزیجات به تراکم بافتی بستگی دارد و در صورت عدم وجود این مشخصه، محصول مورد نظر پس از چند روز نگه داری در دماهای پایین، به سرعت نرم و پلاسیده می شود در حالیکه در پیاز زرد مشهد شاهد چنین چیزی نیستیم.

در گیاهان ترکیبات شبه پروتئینی وجود دارد که به نام ترکیبات ثانویه شناخته می شوند و از پپتید های گوگرد داری ساخته شده اند که دارای نقش محافظتی هستند بدین گونه که این مواد با از بین بردن میکروارگانیسم های نفوذ کرده به گیاه، از ایجاد آسیب بافتی و آفات در محصولات پیشگیری می کند اما مقادیر این مواد در پیاز مشهد بسیار بیشتر از سایر گونه ها می باشد که به خودی خود باعث افزایش کیفی محصول می گردد.

پیاز زرد مشهد بسیار آبدار و ترد بوده که در انواع مزه تند و ملایم به بازار ارائه می شود که آن را برای انواع مصارف مانند پخت و پز غذا و همچنین استفاده از آن به صورت خام و همراه غذا مناسب می کند.

این نوع پیاز در صورت عدم برداشت و رسیدن دانه های تولید شده بر روی تاج های انتهایی ساقه، از دانه های کامل آن به عنوان عامل تکثیر و پرورش در فصل های بعد استفاده می شود.

تولید انواع پیاز زرد مشهد

تولید انواع پیاز زرد مشهد به طور کلی تولید پیاز کشور با توجه به اقلیم کلی حاکم بر آن، بسیار بالا است که در بین انواع پیاز نوع زرد مشهدی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردا است که علت آن فاکتور های مثبت این گونه است که در بالا نیز بدان اشاره شد.

کشاورزان امروزی با بکار گیری دانش کشاورزی صنعتی توانسته اند که حجم محصول دهی به ازای واحد مساحت زیر کشت را به مقادیر قابل توجهی افزایش دهند که مجموعه ما نیز در این مسیر کاملا موفق بوده است و توانسته علاوه بر رفع نیاز های داخلی، تقاضای بازار های خارجی منطقه ای را تامین نماید.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *