مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز پیاز سفید فلات خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کیلویی پیاز سفید فلات خراساناطلاعاتی درباره انواع پیاز سفید

پیاز سفید فلات خراسان از نوع روز بلندی می باشد که مشتریان بسیاری دارد‌. خراسان به دلیل آب و هوای مناسب و مطبوع برای کشت انواع پیاز ها مکان مناسبی است. پیاز سفید فلات به دلیل کیفیتی که دارد علاوه بر شهرهای داخلی، بازارهای خارج از کشور هم متقاضی واردات آن هستند. این محصول به راحتی به فروش می رسد و در صنایع مختلفی به کار برده می شود. 

قیمت روز پیاز سفید فلات خراسان

خرید کیلویی پیاز سفید فلات خراسان

خرید کیلویی پیاز سفید فلات خراسان پیاز های سفید پیازهایی آبدار هستند. پیاز سفید پیازی خشک است که مراحل بیشتری برای تولید آن طی می شود. معمولا بازار های عمده فروشی پیاز در کشور هایی هستند که صادرکننده پیاز هستند. و تولید بیشتر پیاز که صادر می شود دلیل بر این نیست که پیاز این کشورها با کیفیت و مرغوب تراست. این تولید و فروش ممکن است به دلیل سطح بالای تبلیغات یا ارزان تر بودن قیمت کیلویی پیاز آن کشور باشد. علاوه بر همه این ها با تولید بیشتر می توان در صدر جدول تولید قرار گرفته و بازارهای تولید را برای صادرات پایدار ایجاد کرد.

پیاز طبعی گرم و خشک دارد ک درجه گرمای آن بسیار زیاد است. هرچه پیاز کشیده تر و تند و تیزتر باشد پیاز گرم تر است. افراد گرم مزاج بهتر است پیاز سفید مصرف کنند که از گرمی کم تری برخوردار است. پیاز به خاطر گرمی محرک قوای جنسی است. 

اطلاعاتی درباره انواع پیاز سفید

اطلاعاتی درباره انواع پیاز سفید پیاز از خانواده سبزیجات است ک چاشنی بسیاری از غذاها است و خواص مفیدی دارد. پیاز برای درمان سرماخوردگی،اسهال، عفونت و… موثر است. ایران هر ساله انواع پیاز سفید را کشت و پس از تولید به کشورهای خلیج فارس صادر می کند. پیاز کم کالری است و در آشپزی چاشنی اصلی و طعم دهنده بسیاری از خورشت هاست.

انواع گوناگون پیاز دارای کالری یکسانی هستند اما از نظر خاصیت کمی با هم متفاوت هستند. مثلا پیاز قرمز کلسترول بد خون را پایین می آورد در مقابل  سطح کلسترول خوب بدن را میزان می کند. که این امر باعث سلامت قلب می شود. قیمت پیاز سفید بیشتر از پیاز قرمز است. 

پیاز ها را می توان در مراکز فروش یا میوه فروشی ها به دو صورت کیلویی یا حتی بسته بندی در تورهای پنج کیلویی و ۲۰ کیلویی تهیه کرد. اما برای خرید پیاز ارزان و بهتر و تازه تر بدون ضایعات می توان از بازارهای مطمئن و معتبر که رابطه خریدار و تولیدکننده مستقیم تر و بی واسطه تر است مراجعه کرد. که قیمت آن برای مشتری به صرفه تر هم هست.  

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *