مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده پیاز سفید مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت پیاز سفید مشهد صادراتیصادرات انواع پیاز سفید مشهد

همان طوری که مستحضرید پیاز سفید به دلیل کربوهیدرات های بالایی که در خود دارد، بسیار قندی بوده و از آن به عنوان طعم دهنده در طبخ غذاهای شیرین هم چون خورشت آلو استفاده به عمل می آید. دارای بافتی روشن، درخشان و گوشتی بوده که این موضوع بر کیفیت نهایی محصول اضافه می نماید. به منظور دریافت قیمت عمده پیاز سفید مشهد درجه یک و ممتاز در ادامه این مقاله خواندنی با ما همراه باشید.

قیمت عمده پیاز سفید مشهد

کیفیت پیاز سفید مشهد صادراتی

کیفیت پیاز سفید مشهد صادراتی در زمین های کشت پیاز سفید مشهد، از خاک غنی بازی حاوی مقادیر بالایی رس بهره برداری می شود. به دلیل حساسیت بالایی که این گیاه دارد، رشد علف های هرز در کنار آن می تواند مانع از جذب عناصر غذایی موجود در خاک به صورت حداکثری شود. علف های هرز ریشه ای قوی درون خاک در مجاورت غده های پیاز دارند. کشیدن آنها برای از بین بردن می تواند آسیب جدی به ریشه وارد سازد.

بنابراین در خصوص پیاز های سفید مشهد، علف های هرز با کمک کج بیل از زمین خارج می گردند. آبیاری به موقع گیاهان نیز می تواند در میزان شیرینی محصول نهایی تاثیر بسزایی داشته باشد. زمانی این مواد آماده برداشت می شوند که برگ ها متمایل به زرد شوند. در اینجاست که خود میوه پیاز از خاک بیرون زده تا با دریافت انرژی گرمایی خورشید مواد مغذی بیشتری در خود ایجاد نماید.

نمونه های انتخاب شده برای پیاز های سفید صادراتی، از بهترین و سالم ترین آنها می باشد. موارد ضربه خورده توسط ابزار آلات کشاورزی، آفت خورده و خسارت دیده توسط اپراتور جدا خواهند شد.

تمام عوامل ذکر شده و احتیاط های ایمنی انجام گرفته هم چون تامین عناصر مورد نیاز پیاز در زمان مناسب، منجر به بالا رفتن کیفیت پیاز سفید مشهد صادراتی شده است.

صادرات انواع پیاز سفید مشهد

صادرات انواع پیاز سفید مشهد صادرات میاز سفید از مبدا مشهد به مقصد عرب نشین های حاشیه خلیج همیشه فارس هم چون امارات متحده عربی، لبنان، کویت و بحرین و هم چنین کشور های اروپایی نظیر اوکراین، ترکیه، روسیه، چین، اتریش و یونان در حال انجام می باشد. 

این مجموعه توانسته با صادرات محصولات خود در طی سال های اخیر ارز آوری بالایی برای کشور به همراه داشته و سود آوری خوبی را نصیب مردم استان نموده باشد.

نرخ پیاز صادراتی، بر حسب هزینه برداشت، گواهی آزمایشگاهی تایید شده، پرداختی های گمرکی و همینطور بر اساس تعرفه انتقال از کشور مبدا به مقصد تعیین می گردد. با توجه به اینکه درآمد های دلاری می باشد و با در نظر گرفتن نوسانات بازار ارز، این موضوع می تواند منابع مالی خوبی برای ارسال کننده به همراه داشته باشد.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *