مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید پیاز سفید جیرفت کرمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بایدها و نبایدهای برداشت پیاز سفید جیرفت کرمانتولید کننده عمده پیاز سفید جیرفت کرمان

پیاز سفید جیرفت کرمان یک پیاز خارج از فصل است که در اواخر پاییز برداشت آن شروع می شود و می توان آن را در دو رنگ سفید و زرد یافت کرد. امروزه این پیاز را برای مصارف داخلی و صادراتی تولید می کنند که می‌توان این محصول را از آذر ماه شروع به خریداری کرد و مستقیم به صورت عمده به بازارها و شرکتهای ایران عرضه کرد. در حال حاضر این پیاز از بهترین محصولات ایران است که آن را در بسته های متنوع به خارج از کشور صادر می‌کنند.

مراکز خرید پیاز سفید جیرفت کرمان

بایدها و نبایدهای برداشت پیاز سفید جیرفت کرمان

بایدها و نبایدهای برداشت پیاز سفید جیرفت کرمان

تولید پیاز از بهترین و راحتترین محصولاتی است که کاشت و برداشت آن به راحتی انجام می گیرد. پیاز متعلق به فصل خنک است که در فصل بهار کاشته می شود و در اواخر تابستان برداشت می شود.

این محصول از مهمترین سبزی هایی است که در سطح بیشتری از دنیا کشت می شود و به عنوان چاشنی و طعم دهنده در اکثر غذاها استفاده می شود و این روزها در مصارف پزشکی و دارویی متعددی استفاده می شود.

این گیاه برای کشت و باردهی مناسب ۱۱ تا ۲۵ دور آبیاری نیاز دارد و در هر نوع خاکی کشت می شود البته خاک های رسی برای کشت کشت پیاز مناسب نیستند لازم به ذکر است که فاصله زمانی کاشت تا برداشت ۷ ماه طول میکشد.

پیاز سه نوع رنگ سفید و قرمز و زرد دارد که در بیشتر از شهرهای ایران کاشت می شود یکی از معروف ترین شهرهای تولید کننده پیاز جیرفت کرمان است. تولید پیاز سفید از مشهور ترین پیازی است که در جیرفت کرمان کاشت می‌شود و سطح مورد نظر برای کاشت پیاز یک هکتار است که کشت آن به صورت دستی و با اضافه کردن ماسه به خاک می باشد

البته ناگفته نماند که پیاز سفید دارای خواص درمانی و ارزشمند فراوانی من جمله رفع عفونت ها و التهاب های بدن و نیز رفع مشکلات دستگاه گوارش بسیار موثر و مفید واقع می شود که امروزه از قانون توجه مصرف کنندگان آن به دور نمانده است.

تولید کننده عمده پیاز سفید جیرفت کرمان

تولید کننده عمده پیاز سفید جیرفت کرمان

برداشت پیاز در اواخر تابستان انجام می شود که به صورت عمده به بازارها و فروشگاه ها عرضه می شود. ایران یکی از از مشهور ترین کشور های تولید کننده پیاز و پرمصرف ترین کشور در دنیاست که این محصول در مناطق مساعد کشور به صورت فضای آزاد انجام می شود.

بازار این محصول بسیار پر رونق است که پس از برداشت به سرعت وارد بازار های خرید مانند میدان های تره بار به صورت عمده می شود که یکی از اصلی‌ ترین مشتریان کشاورزان و تولید کنندگان پیاز میدان های میوه و تره بار می باشد و برای افرادی که به دنبال خرده فروشی هستند، بسیار مناسب می باشد.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *