مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش پیاز سفید بندر صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی جالب برای کاشت تا برداشت پیاز سفیدتوزیع کننده عمده پیاز سفید بندر صادراتی

پیازها گونه‌ های مختلفی دارد و یکی از بهترین و پرفروش ترین نمونه های آن، پیاز زرد فلات است که توسط عمده فروشی پیاز سفید بندر در بسته بندی های مختلف با حجم و وزن های گوناگونی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. با توجه به اینکه این عمده فروشی محصول را از کشاورز به مصرف می رساند، علاوه بر امکان خرید عمده، آن را با قیمتی مناسب و پایینتر از بازار عرضه می نماید.

مراکز پخش پیاز سفید بندر صادراتی

نکاتی جالب برای کاشت تا برداشت پیاز سفید

نکاتی جالب برای کاشت تا برداشت پیاز سفید بسته بندی پیاز در شکل های مختلفی انجام می شود و با توجه به اهمیت بسته بندی محصولات در صادرات، این نیاز را برای فروشندگان به وجود آورده که به بسته‌بندی های شیک و زیبا را برای فروش محصولات در داخل و خارج کشور احتیاج باشد.

نمونه های مختلفی از بسته بندی برای پیاز به کار گرفته می شود که یکی از بهترین آن ها، بسته بندی های توری است و می توان از بسته بندی های دیگر به بسته بندی کارتنی، گونی و سبد اشاره کرد. البته لازم به ذکر است بدانید که نمونه‌ های تور این محصول برای فروش در داخل کشور یا نمونه‌ های صادراتی آن با هم متفاوت است. بسته بندیهای پیاز برای فروش از طرف مشتری قابل سفارش است که بر اساس سایز و کیفیت ی که دارد به صورت سورت شده قرار می گیرند.

پیاز فلات از متداولترین پیازها موجود در بازار بوده که رنگی زرد داشته و گوشت آن کاملاً سفید رنگ است، طعم آن تند و تیز است و به همین دلیل در پخت و پز گزینه بسیار مناسبی است و باعث خوش طعم شدن غذا می گردد. توجه داشته باشید که اگر شما هم در زمینه فروش پیاز فعالیت دارید، آنها را پس از سورتینگ طبق نیاز مشتریان در بسته بندیهای گوناگون قرار دهید.

البته بسته بندی توری به دلیل اینکه تبادل هوا در بین تمام محصولات وجود دارد، امکان خرابی و فاسد شدن پیازها را به حداقل می رساند و امروز به این دلیل بسته‌بندی توری بسیار محبوب شده است.

توزیع کننده عمده پیاز سفید بندر صادراتی

توزیع کننده عمده پیاز سفید بندر صادراتی اگر شما هم خواهان سفارش پیاز صادراتی بسته بندی و مناسب هستید یا قصد صادرات و فروش پیاز را در داخل کشور دارید، می‌ توانید آن را از طریق پخش کننده بهترین پیاز طلایی فلات، در بسته بندیهای گوناگون طبق نیاز خود خریداری کنید.

توجه داشته باشید که این افراد مرغوب ترین پیاز های کشت شده در کشور را که فاقد هرگونه گرد و غبار و ضایعات است، به عرضه کننده پیاز می‌رساند و به دلیل تمیز بودن پیاز ها و بسته بندی های شیکی که دارد، قابل سفارش ب ه صورت عمده بوده و توانسته فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *