مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه پیاز سفید بندر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بارز پیاز سفید بندرقیمت روز انواع پیاز سفید بندر

بندر عباس یکی از مراکز تولید و عرضه پیاز سفید محسوب می شود که به طور گسترده ای در سطح جهانی محصولات خود را عرضه می نماید. عرضه پیاز سفید بندر در بهترین کیفیت و بسته بندی های مطلوب در مراکز عرضه صیفی جات و میدان های تره بار به صورت عمده و کیلویی انجام می شود. این مراکز به دلیل ارتباط مستقیمی که با تولید کنندگان دارند، قیمت مناسبی را ارائه می دهند.

مرکز عرضه پیاز سفید بندر

مشخصات بارز پیاز سفید بندر

مشخصات بارز پیاز سفید بندر بندر عباس به دلیل تولید انبوه پیاز سفید، جزء مناطق مهم برداشت این محصول محسوب می شود که در فصول زمستان و بهار جهت عرضه، روانه بازار می کنند. پیاز سفید بندر از ویژگی ها و خصوصیات بارزی برخوردار می باشد.

یکی از مشخصات پیاز سفید بندر که آن را از انواع دیگر پیاز ها متمایز می کند؛ پوست و گوشت کاملا سفید، طعم ملایم و شیرین است که جهت مصارف گوناگون نظیر؛ ساندویچ و سالاد ها مورد استفاده قرار می گیرد هم چنین به صورت خام نیز مصرف می شود که تاثیر بیشتری نسبت به نوع سرخ شده دارد. از پیاز سفید بندر برای غذا های مکزیکی بسیار استفاده می شود.

پیاز سفید بندر به دلیل این که قند بالایی دارد نمی توان به مدت طولانی آن را در انبار نگهداری کرد؛ زیرا دچار خرابی و فساد می شود. پیاز سفید ترکیبات گوگردی کمتری نسبت به انواع زرد و قرمز دارد از این رو در هنگام پوست کندن، کمتر چشم را می سوزاند و از طرفی نوعی ضد عفونی کننده قوی به شمار می رود.

از دیگر مشخصات پیاز سفید بندر می توان ترد و ملایم بودن و پوست نازک آن را نام برد به گونه ای که ملایم ترین نوع پیاز در بازار های داخلی و جهانی شناخته می شود. به دلیل طبع خنکی که دارد برای گرم مزاجان توصیه می شود از پیاز سفید بندر استفاده کنند؛ زیرا دچار غلظت خون نمی شوند.

پیاز سفید بندر به خاطر کیفیت و ظاهر گرد، از شکل خوبی برخوردار است و به دلیل نزدیک بودن بندر عباس به کشور های خلیج فارس این نمونه پیاز به مقدار زیادی صادر می شود که متقاضیان زیادی در کشور های همسایه دارد از این رو نوعی پیاز صادراتی به شمار می رود.

قیمت روز انواع پیاز سفید بندر

قیمت روز انواع پیاز سفید بندر عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم روی قیمت انواع پیاز سفید تاثیر گذارند. کیفیت، سایز و نوع بسته بندی می توانند دچار تغییر قیمت پیاز گردند. عرضه و تقاضا از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت می باشد به گونه ای که هر چه تقاضا بالاتر باشد در نتیجه قیمت بیشتر می شود.

همان طور که می دانید امروزه بازار دچار نوسانات شدید قرار دارد و روز به روز قیمت ها افزایش می یابد؛ قیمت پیاز سفید بندر نیز از این قاعده مستثنی نیست و مدام به روز رسانی می شود. با شیوع بیماری کرونا متاسفانه قیمت پیاز سفید بسیار افزایش یافته است.

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *