مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش پیاز سفید اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره پیاز سفید اصفهانخرید مستقیم پیاز سفید اصفهان

مرکز پخش پیاز سفید اصفهان توسط تولید کنندگان عمده این استان دایر شده است تا مشتریان به راحتی بتوانند نیاز خود را در این زمینه برآورد نمایند. پیاز سفید اصفهان به عنوان بهترین محصول در بسته بندی های توری وارد بازار می‌ شود و از کیفیت و طعم مناسبی برخوردار است. در مرکز پخش، پیاز سفید اصفهان در نمونه های سایز درشت و سایز ریز ارائه می ‌شود که قیمت هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت است.

مرکز پخش پیاز سفید اصفهان

همه چیز درباره پیاز سفید اصفهان

همه چیز درباره پیاز سفید اصفهان پیاز در گروه سبزیجات و صیفی جات پر مصرف قرار می‌ گیرد که مصرف آن برای بدن انسان خاصیت بسیار زیادی دارد و بیشتر خانواده‌ های ایرانی از آن برای تهیه غذاهای مختلف استفاده می ‌کنند.

پیاز دارای انواع مختلفی است که معمولاً در نمونه ‌های پیاز سفید، پیاز قرمز و پیاز زرد در مناطق مختلف از ایران تولید می ‌شود.

پیاز سفید در استان اصفهان در حجم ‌های بسیار زیادی تولید می ‌شود. پیاز شیرین اصفهان به عنوان بهترین محصول برای تهیه غذاهای مختلف و همچنین برای تهیه و مصرف به صورت خام وارد بازار می‌ گردد.

پیاز سفید اصفهان معمولاً در اوایل بهار در هر سال کشت می ‌شود و بعد از مدت ۵ تا ۶ ماه در شهریور و مهرماه فصل برداشت آن می رسد. کشاورزان استان اصفهان این محصول را بعد از برداشت از زمین به صورت سورت شده در بسته بندی های کیسه ای توری وارد بازار می ‌کنند.

پیاز شیرین اصفهان در سایزهای کوچک و بزرگ  تولید می ‌شود که معمولاً سایز بزرگ های آنها را کبابی ها در سراسر کشور خریداری کرده و مورد مصرف قرار می ‌دهند و نمونه‌های ریزتر این محصول برای مصرف خانگی وارد بازار می ‌شود. در برخی موارد کارخانه های تولید کننده محصولات غذایی مختلف، نمونه‌های سایز ریز این محصول را خریداری کرده و از آن استفاده می نمایند.

خرید مستقیم پیاز سفید اصفهان

خرید مستقیم پیاز سفید اصفهان خرید پیاز سفید اصفهان به صورت مستقیم و در فصل برداشت این محصول با قیمت های بسیار مناسبی صورت می پذیرد و به همین دلیل بیشتر کارخانه ‌ها و رستوران دارانی که این محصول را به صورت عمده در کل سال مصرف می ‌کنند، در این فصل ها به صورت عمده خریداری کرده و نسبت به انبار داری آن اقدام می نمایند.

پیاز سفید اصفهان به صورت خرید مستقیم در بستر اینترنت به متقاضیان معرفی می گردد. در این بستر شرایط ویژه در فصل فروش این محصول برای مشتریان در نظر گرفته می ‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حیطه و زمان برداشت و فروش عمده این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

یاسین نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ونداد  شما را به خرید بهترین پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *